logo bromsok - O firmie

 

Sklep z częściami do samochodów ciężarowych – Bromsok Trucks Company

Jako firma Bromsok Trucks Company stawiamy na jak najlepszą obsługę klientów. Zależy nam na terminowości realizacji poszczególnych zleceń, gwarantując przy tym wysoką jakość obsługi oraz korzystne ceny. Istniejemy na polskim rynku już od wielu lat, co oznacza, że posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę. Oferujemy części do samochodów ciężarowych, wywrotek, maszyn leśnych, pojazdów wojskowych oraz autobusów. W naszych szeregach pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się regeneracją układów hamulcowych oraz kierowniczych. Służą pomocą i doradztwem, a można się z nami skontaktować telefonicznie i mailowo.

Regeneracja części do samochodów ciężarowych

Regeneracja części do samochodów ciężarowych to nasza specjalność. Podejmujemy się różnorodnych wyzwań. Oceniamy stan ich zużycia, doradzamy, naprawiamy, regenerujemy oraz testujemy. Dzięki temu procesowi, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom jedynie najlepsze rozwiązania, które służą im przez długi czas, zapewniając bezpieczeństwo.
Nieustannie stawiamy na ciągły rozwój, uzupełniając ofertę naszego sklepu internetowego, w którym można znaleźć również gotowe zestawy naprawcze do hamulców w samochodach ciężarowych. Oferujemy produkty znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak: Knorr-Bremse, Wabco, Meritor, Haldex, SAF, BPW, Brembo, Girling, Bosch, DT, ZF, TRW czy MAN.