Przekładnie kierownicze do samochodów ciężarowych

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat. Przez cały ten czas oferujemy naszym klientom wysokiej jakości części do aut, które wyróżniają się niezawodnością i solidnym wykonaniem. Są to zarówno propozycje oryginalne, jak i wysokiej klasy zamienniki, które służą niezawodnie kierowcom. Przekładnie kierownicze do samochodów ciężarowych są dość awaryjnym elementem w tego typu pojazdów. Jest to spowodowane tym, że są one narażone na intensywną pracę w trakcie wielogodzinnego pokonywania długich tras. Właściciele samochodów ciężarowych powinni zatem stawiać na regularne przeglądy i wymianę zużytych elementów, a wszystko po to, żeby auta były sprawne i nie zepsuły się w trasie, co pozwoli na oszczędność czasu. Regeneracja układów kierowniczych to również specjalność naszej firmy.

Jak działają przekładnie kierownicze?

Mechanizm działania przekładni kierowniczej jest bardzo prosty. Dzięki obrotowym ruchom kierownicy zębnik przekładni zębatkowej przekazuje skręt na maglownicę. Następnie ona przekazuje ten ruch na drążki kierownicze, a one na zwrotnicę, wymuszając skręt kół. O prawidłowe działanie przekładni kierowniczych należy szczególnie dbać, gdyż ma ona duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Nie powinien w niej zalegać brud i zanieczyszczenia, gdyż powodują korozję, mogącą przyczynić się do oderwania zębów zębnika. Zabrudzenia uszkadzają również inne elementy układu kierowniczego, które powinny współpracować ze sobą bez zarzutu. Podobne działanie ma zalegająca w układzie woda. Dlatego też troska o dobry stan przekładni kierowniczej jest bardzo korzystna dla każdego kierowcy.

Dlaczego warto kupić od nas przekładnię kierowniczą do samochodu ciężarowego?

Decydując się na zakup przekładni kierowniczej do samochodu ciężarowego w naszym sklepie, zyskujesz wydłużenie czasu eksploatacji pojazdu. Oszczędzisz też czas i pieniądze, gdyż Twoje pojazdy będą dłużej eksploatowane i zawsze gotowe do drogi. Oferowane przez nas części pochodzą on najlepszych producentów na rynku motoryzacyjnym. Powstają przy zachowaniu najwyższych standardów produkcyjnych. Są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, bardzo trwałe i odporne na zużycie. Dostępne w naszej ofercie przekładnie kierownicze do samochodów ciężarowych zapewniają duży komfort prowadzenia. Ich komponenty zbudowane są z wysokiej jakości metali i tworzyw sztucznych. Jeśli więc zależy Ci na najwyższej klasy częściach samochodowych, skorzystaj z naszej oferty.

Przekładnie kierownicze dostępne online

Przekładnie kierownicze można kupić w naszym sklepie w pełni online. Jest to spora oszczędność czasu, ponieważ zawsze stawiamy na jak najszybszą realizację poszczególnych zamówień. Wysyłka jest bezpieczna, dzięki temu że nasi pracownicy bardzo starannie pakują wszystkie zamówione części. Kierowcom gwarantujemy szereg indywidualnych rozwiązań i sporą gamę części zamiennych z gwarancją najwyższej jakości. Wymiana starych elementów na te kupione u nas, to poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie jazdy.

Brak produktów

UE